Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

3 грудня 2018 р. в Державній науковій установі «Енциклопедичне видавництво» відбулося Розширене засідання вченої Ради. На порядок денний виносилися питання: 1. Про роботу над формуванням «Великої української енциклопедії». Затвердження електронної версії е-ВУЕ на літеру «А» (перелік статей Акц–Ая додається) (доповідач Любовець О.М.); 2. Особливості підготовки енциклопедичних статей «Великої української енциклопедії» з напряму «Біологія (доповідач Межжеріна Я. О.), 3. Про підготовку до друку тематичних словників «Великої української енциклопедії» за напрямами «Фізика», «Соціологія», «Релігієзнавство» (доповідач: Тищенко А.О.) та ін.

У роботі Вченої ради взяв участь директор ННСГБ НААН, академік НААН Вергунов В.А., який виступив в обговоренні питання щодо формування «Великої української енциклопедії». Результатом обговорення стало ухвалення – затвердити електронну версію ВУЕ на літеру «А» з подальшим наповненням та заведенням її на портал., а також намічено проведення 13 грудня 2018 р. презентації «е–ВУЕ» – портальної версії «Великої української енциклопедії» – універсальної, науково-популярної, мультимедійної енциклопедії з колоритним ілюстративним (світлини, карти, схеми, графіки, діаграми, креслення, малюнки, рисунки), аудіо- та відеоматеріалом, що інтегрується з текстом.

 Велика українська енциклопедія – сучасний довідковий онлайн-сервіс і водночас багатотомне видання, підготовку якого було розпочато в січні 2013 року спільними зусиллями співробітників державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» та авторського колективу з усієї України –материкової й діаспорної.

 

ВУЕ покликана стати джерелом ідей для розвитку природничих, технічних, суспільних наук, сприяти освітньому й культурному поступу українського суспільства й популяризувати здобутки вітчизняної науки в Україні й світі. Онлайн-версія ВУЕ стане ефективним навчальним ресурсом для онлайн-освіти як форми дистанційного навчання.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия