Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

7 грудня 2018 року в Національному академічному театрі опери та балету України імені Т.Г. Шевченка відбулася ювілейна сесія Загальних зборів Національної академії наук України, присвячена 100-річчю НАН України.

 Участь в урочистому заході взяли: Президент держави – Петро Порошенко, Прем'єр-міністр України – Володимир Гройсман, Президент НАН України, академік НАН України – Борис Патон, академічна спільнота України, ректори вищих навчальних закладів, почесні консули іноземних держав в Україні та інші поважні гості.

Участь у заходах взяв академік НААН, директор ННСГБ НААН Віктор Вергунов.

У зверненні до учасників сесії Президент Петро Порошенко наголосив, що 2018 рік проходить під знаком сторіччя Української національної революції. «Тепер ми віддаємо належне подіям і людям, які заклали основи української державності ХХ століття. І ці основи були достатньо міцними, щоб витримати всі бурі, що пронеслися над нашою землею».

Президент підкреслив, що сьогодні відзначає свій столітній ювілей Національна академія наук України – «найцінніший інтелектуальний спадок тієї великої доби». «За цей час вона виросла в один із найпотужніших наукових центрів Європи. Результати її наукового пошуку визнані і прославили Україну в усьому світі».

За його словами, Академія завжди була національною у найвищому розумінні цього слова. Президент процитував засновника НАН Володимира Вернадського: «Роль Академії полягає в тому, аби «допомагати зростові української національної свідомості та української культури».

Завершуючи свій виступ Президент резюмував: «Але які б зміни не відбулися, Академія завжди буде виконувати свою місію, визначену її засновниками. Ця місія дуже почесна – служити Україні і її народу, працювати для нього, здобувати для нього силу і славу», – зазначив Президент. Детальніше: https://tverezo.info/post/80245

Із вітальними словами до присутніх звернувся Глава Уряду Володимир Гройсман. Він зазначив: «Історія Академії наук – це історія наукових перемог світового рівня. І зараз потрібно думати над розвитком, осучасненням наукового середовища. Україна має залишатися лідером науки і технологій. Нам потрібно сьогодні по-новому подивитися на розвиток науки і на підходи державної підтримки науки. Ми бачимо здобутки, які можемо використовувати в багатьох сферах». Детальніше за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/ukrayina-maye-zalishatisya-liderom-nauki-i-tehnologij-volodimir-grojsman-pid-chas-svyatkuvannya-100-richchya-nanu

Для учасників ювілейної сесії Загальних зборів Національної академії наук України був підготовлений святковий концерт.

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия