Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Інформацією про історичний шлях Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України (ННСГБ НААН) та підвідомчу їй мережу сільськогосподарських бібліотек поповнилися сторінки «Української бібліотечної енциклопедії», започаткованої Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого.

 Еволюціонуючи, установа пройшла складний шлях у становленні й розвитку, неодноразово змінювалися її назва та підпорядкування. Впродовж столітнього періоду (1917–2018 рр.) функціонування бібліотеку супроводжували різні випробування. Однак, долаючи труднощі, вона не втратила свого неповторного образу і з честю і гордістю виконує покладені на неї загальнодержавні функції провідної галузевої бібліотеки, депозитарію сільськогосподарської та лісотехнічної літератури й науково-методичного центру для бібліотечних закладів сільськогосподарського профілю України.

Біля її витоків стояли різні за фахом люди, але їх об’єднувала одна ідея, велика шана до книги – джерела інформації та знань.

Інформація про ННСГБ НААН доступна за посиланням: http://ube.nplu.org/article/Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України

Про мережу сільськогосподарських бібліотек України тут: http://bit.ly/2GcSsIL

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия