Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

8 лютого 2019 р. відбулася зустріч директора Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академіка НААН Вергунова В.А. з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Саматом Ісламовичем Ордабаєвим.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання українсько-казахської співпраці в сфері історико-книгознавчих досліджень бібліотечних зібрань, підготовки кадрів, налагодження наукових контактів між фахівцями щодо участі у наукових форумах і конференціях, публікацій результатів наукових досліджень, обміну науковою інформацією, книгообміну, збереженості фондів.

Академік НААН Вергунов В.А. подякував пану Послу за теплу зустріч, відкритість до співпраці і запросив відвідати ННСГБ НААН – головну національну книгозбірню сільськогосподарської та лісогосподарської літератури, що виконує функції спеціальної бібліотеки загальнодержавного значення, ознайомитися з казахськими книгами, що зберігаються у фондах бібліотеки й розглянути питання продовження плідних партнерських контактів в царині науки та культури.

За сприяння розвитку науки, освіти, культури, міжнародного співробітництва між країнами у формуванні та використанні світових бібліотечних ресурсів Надзвичайному та Повноважному послу Республіки Казахстану – Ордабаєву Самату Ісламовичу було вручено Подяку Національної академії аграрних наук України.

 

 

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия