Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

За активну науково-дослідну, культурно-просвітницьку діяльність, вагомий внесок в інформаційно-бібліографічний супровід галузевого науково-освітнього процесу завідуючу науковою бібліотекою, старшого наукового співробітника Інституту тваринництва НААН, к.і.н. Кунець Вікторію Вячеславівну нагороджено медаллю «100 років Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН».

Вікторія Вячеславівна, закінчивши Харківський державний інститут культури за спеціальністю «бібліотекознавство та бібліографія», з 1994 р. розпочала свій трудовий шлях в Інституті тваринництва НААН на посаді бібліотекаря наукової бібліотеки. Від 2009 р. поєднує бібліотечну роботу з науковою діяльністю, а саме - очолює наукову бібліотеку інституту та займає посаду старшого наукового співробітника лабораторії досліджень з питань інтелектуальної власності, науково-інформаційних технологій та маркетингу інновацій.

Наполегливість, новаторство та висока якість роботи Кунець В.В. сприяють просуванню державних реформ, подальшому розвитку аграрної науки, освіти та виробництва через інформаційно-бібліографічний супровід галузевого науково-освітнього процесу, активну науково-дослідну роботу, культурно-просвітницьку діяльність. Результатом роботи також є понад 80 наукових праць, а саме: монографії, наукові статті, бібліографічні та біобібліографічні покажчики та посібники, які допоможуть забезпечити додатковими інформаційними матеріалами студентів, аспірантів.

Кунець В.В. привезла у подарунок ННСГБ НААН книги, видані науковцями Інституту тваринництва НААН, які займуть чільне місце у фондах і будуть запитуваними користувачами.

Колектив вітає Вікторію Вячеславівну з нагородою та бажає нових непересічних успіхів! Збагачуйте скарбницю вітчизняних і світових досягнень!

 

 

сайт создан компанией web студия