Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Реферативний журнал «АПК України»: здобутки і перспективи (20 років з часу виходу)», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

Реферативний журнал «Агропромисловий комплекс України» засновано Національною науковою сільськогосподарською бібліотекою НААН (Указ Президента України № 700/2012 від 14.12.2012 р.) та Інститутом гідротехніки і меліорації НААН у 1999 році. Періодичність видання – 4 рази на рік. Кожний номер часопису містить близько 420 рефератів (28 облікованих друкованих аркушів). Видання покликане інформувати вчених, фахівців та інформатиків галузі про основні розробки вітчизняної аграрної науки і конкурентноспроможні технології сучасного виробництва з метою своєчасного, найповнішого застосування інновацій на практиці, слугувати засобом здійснення цільового пошуку науково-технічної інформації, міждержавного обміну інформативними масивами тощо.

РЖ «АПК України» містить реферати монографій, найґрунтовніших статей з наукових журналів, збірників наукових праць, матеріалів конференцій і має розширений довідково-пошуковий апарат, який складається з алфавітно-предметного покажчика, авторського покажчика, покажчика використаних періодичних і продовжуваних видань. В кінці кожного номера РЖ розміщено зведений перелік виданих ННСГБ НААН біобібліографічних і історико-бібліографічних покажчиків праць відомих вітчизняних учених-аграріїв.

Предметна рубрикація РЖ за УДК: історія аграрної науки; економіка сільського господарства, організація та управління сільськогосподарським виробництвом; сільськогосподарські машини, знаряддя та інструменти; ґрунтознавство; агротехніка; сільськогосподарська меліорація і водне господарство; охорона природи, сільськогосподарська екологія; рослинництво; тваринництво; бджільництво; шовківництво; рибне господарство; ветеринарія; харчова і переробна промисловість, продукти тваринництва; лісове господарство; біотехнологія.

 

Протягом 2005–2018 рр. випущено спеціальні випуски РЖ «АПК України» ініційовані галузевими державними інституціями: «Ветеринарна медицина», «Сільськогосподарська меліорація і водне господарство», «Лісове господарство», «Ґрунтознавство. Природо-користування», «Бджільництво», «Зернові культури», «Сільськогосподарська мікробіологія», «Рибне господарство», «Гречка», «Зернобобові культури і соя», «Садівництво», «Історія розвитку наукового забезпечення сільського господарства в Україні» та ін.

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия