Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

УВАЗІ
бібліотекознавцям, бібліографам, книгознавцям, бібліотечним працівникам, студентам і всім, хто цікавиться питаннями інформаційно-бібліотечної діяльності!

Пропонується монографічне видання: «Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України в інформаційному суспільстві: інформаційно-бібліотечне забезпечення вітчизняної аграрної галузі».

 

Авторський колектив: В. А. Вергунов, І.С. Бородай, Л.М. Татарчук, Н.Д. Коломієць, Т.В. Каштанова.

 

Монографія є результатом наукового дослідження 2016–2018 рр. «Розробити науково-організаційні підходи щодо удосконалення інформаційно-бібліотечного забезпечення наукових досліджень в галузі АПВ з урахуванням ефективного використання інновацій в умовах євроінтеграції», (№ держреєстрації 0116U002100).

У монографії узагальнено досвід інноваційного інформаційно-бібліотечного обслуговування провідних країн світу, окреслено шляхи його гармонійного адаптування для потреб вітчизняної аграрної галузі в умовах євроінтеграції. Висвітлено основні підходи щодо удосконалення системи організації науково-консультаційного та інформаційного забезпечення науковців і фахівців аграрної галузі з урахуванням перспективних напрямів наукових досліджень та євроінтеграційних процесів на базі ННСГБ НААН через створення національного галузевого науково-інформаційного ресурсу, інтегрованого у міжнародні бази сільськогосподарської інформації. Повний текст за посиланням: http://base.dnsgb.com.ua - повнотекстові книги.

 

 

сайт создан компанией web студия