Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

8 квітня 2019 р. у Будинку Уряду відбулася нарада з обговорення питань законодавчого врегулювання інституційних змін щодо впровадження інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом, сталого забезпечення водними ресурсами та розвитку меліорації земель під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі КУБІВА С. І.

Серед представницького складу учасників наради присутнім був директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік ВЕРГУНОВ В.І., який взяв участь в обговорення надзвичайно актуальних наразі завдань, що визначають засади, пріоритети державної політики у сфері охорони вод, раціонального використання водних ресурсів, а також стан та завдання щодо сталого забезпечення водними ресурсами та розвитку меліорації земель в умовах зміни клімату.

У вступному слові Головуючий зосередив увагу на виконанні значного обсягу робіт, у тому числі на прийнятті Закону України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом, розробленні та прийнятті ряду інших нормативно-правових актів, необхідних для практичної реалізації басейнового принципу управління водними ресурсами, а також впровадженні нової організаційної структури Держводагентства (утворенні 13 басейнових управлінь водних ресурсів та 15 регіональних офісів водних ресурсів).

За словами Степана Кубіва, Україна, згідно з оцінкою національних і європейських експертів, на 75 % виконала завдання з апроксимації національного законодавства у європейське в частині якості води та управління водними ресурсами і на 100 % — завдання по Водній рамковій директиві. В продовження цього ним була визначена необхідність проведення інвентаризації міжгосподарських і внутрішньогосподарських зрошувальних та осушувальних систем, здійснення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення, визначені на сьогодні як меліоровані, та розроблення чіткого покрокового плану дій для відновлення потенціалу меліоративних систем.

 

 

сайт создан компанией web студия