Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Останнім часом шаленими темпами починає зростати попит на екологічно чисті продукти – «органіку». У Євросоюзі діє досить суворе законодавство щодо органічного виробництва, яке передбачає установлення правил виробництва, маркування й контролю над якістю екологічно чистої продукції та захист споживача, інформування покупців про органічну продукцію, методи її виробництва й користі для здоров’я й життя людини.

І ось, як зазначила в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева: «Ми маємо перший органічний цукор в нашій державі. Лише 10 років тому почали з’являтись на полицях наших магазинів перші вітчизняні органічні продукти, а вже сьогодні ми спостерігаємо динамічний розвиток органічного виробництва на внутрішньому ринку».

З цієї нагоди 10 квітня 2019 р. у Києві презентували перший органічний сертифікований український цукор.

Учасниками заходу стали представники влади, аграрії, депутати. Серед запрошених гостей участь взяв директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН Вергунов В.А.

Презентація органічного цукру!!! Єдиний в Україні! Ми перші це зробили», – заявили виробники ТОВ «Дедденс Агро». Більше про подію на сторінці виробника – ТОВ «Дедденс Агро» у Фейсбук.

 

 

сайт создан компанией web студия