Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

28 травня 2019 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, у рамках заходів по відзначенню і вшануванню пам’ятних дат і ювілеїв на державному рівні на виконання Постанови Верховної Ради України від 18 грудня 2018 року № 2654-VIII «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році» та відповідних Постанов Президії Національної академії аграрних наук України, проведені наукові читання для студентів та викладачів з циклу «Видатні учені в галузі аграрних наук України», присвячені ювілейним датам від дня народження видатних учених – основоположників сільськогосподарської дослідної справи в Україні за науковими напрямами, професорів – Богданова Сергія Михайловича (1859–1920), Шиндлера Камілла Гавриловича (1869–1940) та члена-кореспондента АН УРСР Тюленєва Миколи Олександровича (1889–1969). У заході взяли участь народні депутати України, представники науково-дослідних установ, викладачі, студенти.

 

Організатором слухань виступила Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН.

Відкрив захід – завідувач кафедри кормовиробництва, меліорації і метеорології НУБіП, доктор сільськогосподарських наук, професор Демидась Григорій Ілліч.

 

З вітальними словами до присутніх звернувся Івченко Вадим Євгенович – народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Вадим Євгенович зупинився на актуальності і важливості питання, що винесене на повістку дня, а також відповів на запитання студентів.

 

Прозвучали цікаві наукові доповіді:

Творці сільськогосподарської дослідної справи та аграрної освіти в Україні (до 160-річчя – Богданову Сергію Михайловичу (1859–1920), 150-річчя – Шиндлеру Каміллу Гавриловичу (1869–1940) та 130-річчя члену-кореспонденту АН УРСР Тюленєву Миколі Олександровичу (1889–1969) (Вергунов Віктор Анатолійович – академік НААН, директор ННСГБ НААН);

 

Стан та завдання щодо сталого забезпечення водними ресурсами та сталого розвитку меліорацій земель в Україні за умов змін клімату (Ромащенко Михайло Іванович – академік НААН, директор директор Інституту водних проблем і меліорації);

 

Вклад М.О. Тюленєва в становлення та розвиток сільськогосподарської меліорації гумідної зони в Україні (Слюсар Іван Тимофійович – доктор сільськогосподарських наук, професор, ННЦ «Інститут землеробства НААН», Заслужений діяч науки і техніки України).

 

 

сайт создан компанией web студия