Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Вівчарство та перспективи його розвитку: вітчизняний аспект», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 26 видань – монографії, навчальні та практичні посібники, методичні рекомендації, збірники наукових праць та ін.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр 523733 Вівчарство України / В.М. Іовенко [та ін.]; Укр. акад. аграр. наук, Ін-т тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова "Асканія-Нова", Нац. наук. селекц.-генет. центр з вівчарства. Київ: Аграр. наука, 2006. 616 с.

У монографії викладено матеріали багаторічних досліджень вчених з питань селекції, генетики сучасних біотехнологій відтворення, годівлі, кормовиробництва, економіки та ветеринарного захисту овець вітчизняних генофондів, технології виробництва та переробки продукції вівчарства.

 

2. Шифр 518635 Сухарльов В.О., Дерев'янко О.П. Практикум з вівчарства і технології виробництва вовни і баранини: навч. посіб. Харків: Еспада, 2003. 139 с.

У праці висвітлено загальні питання стану і розвитку вівчарства, технології виробництва вовни і баранини. Видання розглядає методи обліку та оцінки м’ясної і молочної продуктивності овець.

 

3. Шифр 523550 Штомпель М.В., Вовченко Б.О. Технологія виробництва продукції вівчарства. Київ: Вища освіта, 2005. 343 с.

 У навчальному виданні висвітлено сучасні тенденції і напрями розвитку вівчарства, біологічні, господарсько-корисні, конституційні особливості та породи овець різних напрямів продуктивності. Особливу увагу приділено проблемам розведення, бонітування, утримання овець і технології виробництва, зберігання та переробки продукції вівчарства.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия