Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

11 червня 2019 р. відбулася Міжвідомча наукова рада НАН України та НААН з проблем агропромислового комплексу, присвячена актуальному питанню «Стан та завдання наукового забезпечення збалансованого використання і управління ґрунтовими ресурсами в контексті євроінтеграційних процесів».

 

 

Основним доповідачем із зазначеного питання був директор Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» академік НААН Балюк С.А.

У роботі Міжвідомчої наукової ради також взяли участь провідні вчені НАН та НААН, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України і ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського». Учасником Міжвідомчої наукової ради став директор ННСГБ НААН, академік – секретар Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку, академік НААН Вергунов В.А.

Посилаючись на загальнодержавне значення вирішення проблем, пов’язаних із подоланням деградації ґрунтів та посиленням їх продуктивних і екологічних функцій для забезпечення продовольчої безпеки й сприятливого навколишнього природного середовища населення країни у ХХI столітті, Міжвідомчою науковою радою НАН України та НААН було прийнято проект постанови, у якій рекомендовано:

  • ННЦ «Інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» разом із зацікавленими установами НААН і НАН України розробити програмний документ «Стратегія збалансованого використання і управління ґрунтовим ресурсами України» та подати його в установленому порядку до Ради національної безпеки та оборони України, з метою ініціювання розгляду цього питання та формування нової державної політики у цій сфері.

  • Науковим установам НААН, Відділенню загальної біології та Відділенню наук про Землю НАН України розпочати створення європейської програми «Horizon Europe» на 2021–2027 рр. за цільовим орієнтиром «Здоров’я ґрунту та продовольства» та інше.

 

 

сайт создан компанией web студия