Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Землевпорядкування і земельний кадастр», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

 

На виставці представлено 25 видань – монографії, навчальні та практичні посібники, методичні рекомендації, збірники наукових праць, технологічні та виробничі інформації стосовно ведення землевпорядкування і земельного кадастру.

 

Деякі видання з виставки:

1. Шифр 535295 Малахова С. О. Використання земель населених пунктів на сучасному етапі розвитку державного земельного кадастру: монографія. Львів: ПП Ліга-Прес, 2010. 188 с.

У монографії висвітлено теоретико-методологічні основи удосконалення земельного кадастру населених пунктів та обґрунтування перспектив його розвитку в сучасних умовах на засадах сталого розвитку, організації збалансованого використання й охорони земель.

 

2. Шифр 541342 Попов А. С. Земельний кадастр. Облік кількості та якості земель: практикум. Харків: ХНАУ, 2013. 160 с.

Висвітлено сутність, зміст і значення ведення Державного земельного кадастру, а саме обліку кількості та якості земель в умовах розвитку земельних відносин, розглянуто порядок та методику його проведення.

 

3. Шифр 551296 Актуальні проблеми геодезії, землеустрою, кадастру та ГІС: зб. матеріалів студ. наук.-практ. конф. (15 трав. 2018 р.) / М-во освіти і науки України, Одес. держ. аграр. ун-т; редкол.: О. С. Малащук (голов. ред.) [та ін.]. Одеса: Бондаренко М. О., 2018. 258 с.

 У збірнику матеріалів науково-практичної наведено результати досліджень здобувачів вищої освіти. У наукових статтях висвітлені питання, що стосуються актуальних проблем геодезії, землеустрою, кадастру та ГІС та основних напрямів їх вирішення і вдосконалення.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия