Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

12 червня 2019 р. у Державній науково-технічній бібліотеці України відбувся семінар на тему «Профіль установи у Web of Science».

 

 

Розглядалися наступні питання:

  • щодо ефективного пошуку робіт установи;

  • визначення варіацій назв установи;

  • підготовка і заявка на створення профілю;

  • корегування профілю;

  • звітність про публікаційну діяльність установи тощо.

Доповідачка Тихонкова Ірина, к.б.н., інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Clarivate Analytics відповіла на поставлені присутніми запитання.

Семінар відвідала заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи Л.М. Татарчук. Вона зазначила, що Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН отримала доступ до наукометричної платформи «Web of Science» і тепер всі бажаючі можуть скористатися цією послугою.

«Web of Science» (до 2014 Web of Knowledge), на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Центральною частиною платформи є наукометрична, реферативна, міжнародна база даних Web of Science Core Collection WoS(CC) (до 2014 мало назву Web of Science).

Платформа Web of Science пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів.

 

 

сайт создан компанией web студия