Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

19 червня 2019 р. у ННЦ «Інститут механізації і електрифікації сільського господарства» НААН відбулася Міжнародна наукова конференція «Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві».

У роботі конференції участь взяв директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН В.А. Вергунов. Він привітав організаторів, науковців, гостей, учасників з її відкриттям. Побажав плідної конструктивної роботи та нових наукових звершень.

 

Він виступив перед аудиторією з науковою доповіддю «Видатному вченому в галузі сільськогосподарської механіки і знарядь, професору Г.К. Шіндлеру – 150».

 

Директор ННСГБ НААН привітав завідувачку наукової бібліотеки ННЦ «Інститут механізації і електрифікації сільського господарства» НААН Білоконь Ольгу Борисівну з ювілейним днем народження.

 

За багаторічну діяльність, вагомий внесок у професійну консолідацію бібліотечних фахівців, бібліотечно-інформаційний супровід наукового забезпечення АПВ В.А. Вергунов вручив ювілярці Грамоту ННСГБ НААН.

 

 

сайт создан компанией web студия