Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Про засідання Об’єднаної робочої групи з розроблення проектів порядку розгляду документів на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та порядку розгляду документів на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук

 

У Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти 18 липня 2019 року відбулося засідання Об’єднаної робочої групи з розроблення проектів порядку розгляду документів на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та порядку розгляду документів на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук. На засіданні було заслухано інформацію щодо завдань Об’єднаної робочої групи, нормативної бази у визначеній сфері цих завдань, обговорено шляхи вирішення поставлених завдань, можливі варіанти вибору галузей науки, які доцільно врахувати для відбору експертів, особливості наповнення карток експертних оцінок робіт претендентів на премії та стипендії Верховної Ради України для молодих учених.

Об’єднана робоча група на основі визначених нормативних актів прийняла рішення щодо підготовки її членами конкретних пропозицій до форми експертних карток та відбору галузей науки з метою формування експертів.

Вів засідання Голова Об’єднаної робочої групи – керівник секретаріату Комітету з питань науки і освіти Б.Г. Чижевський. У засіданні взяв участь директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН В.А. Вергунов.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия