Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

26 липня 2019 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Моніторинг ґрунтів як невідʼємна частина моніторингу довкілля», присвʼячена 55-річчю заснування агрохімічної служби України та створенню Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України». Установа здійснює послідовну науково-технічну політику у сфері охорони ґрунтів і їх родючості, раціонального використання та екологічної безпеки земель сільськогосподарського призначення, об’єктів довкілля, визначення якості продукції, сировини, агрохімікатів, сприяючи забезпеченню продовольчої незалежності України, зростанню її конкурентоспроможності та експортного потенціалу.

За часи існування Інституту, його колектив забезпечував науковий супровід раціонального використання земельних ресурсів; збереження і підвищення родючості ґрунтів; формування нормативної бази з основних напрямів розвитку ґрунтознавства, агрохімії та охорони ґрунтів; стандартизаційне і метрологічне забезпечення у галузі ґрунтознавства та агрохімії; створення сучасних ґрунтово-геоінформаційних систем з метою удосконалення діагностики стану, оцінки і класифікації ґрунтів; розробку методик обстеження ґрунтового покриву на базі новітніх технологій та ін.

У роботі науково-практичної конференції взяв участь директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН В.А. Вергунов, якого було нагороджено ювілейною медаллю з нагоди 55-річчя від дня створення ДУ «Інститут охорони ґрунтів України».

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия