Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Картоплярство – одна з основних галузей сільськогосподарського виробництва», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 24 видання – збірники, науково-виробничий довідник, навчальні та практичні посібники, де розглядається картоплярство як одна з основних галузей сільськогосподарського виробництва, а також бібліографічний покажчик, каталоги сортів рослин, журнали тощо.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр 515461. Лихочвор, В.В., Проць Р.Р. Картопля, топінамбур, батат та інші / Іновац. центр Львів. держ. аграр. ун-ту, Компанія "Райз". Львів. : НВФ "Українські технології", 2002. 66 с.

У книзі представлено низку технологій вирощування картоплі. Описано технологію збирання врожаю і оптимальні умови для тривалого зберігання бульб картоплі. Пропонується технологія вирощування ранньої картоплі, деталізовано особливості вирощування культури на торфових ґрунтах, на грядках за голландською технологією. Коротко розглянуто значення і технологію вирощування топінамбуру, батату та інших бульбоплодів.

 

2. Шифр 519645. Картоплярство міжвідомчий тематичний збірник / Уклад.: А.А. Бондарчук та ін. Київ: Аграрна наука. 2004. 210 с.

У збірнику розглянуто проблеми наукового забезпечення виробництва картоплі в Україні, насінництва картоплі в Степу, захисту від хвороб і шкідників тощо. Подано результати досліджень з селекції, насінництва, технології виробництва картоплі. Наведено характеристики нових сортів, що рекомендуються виробництву.

 

3. Шифр 514686. Картопля: монографія [Васильківський, С.П. Верменко, Ю.Я., Власенко М.Ю. та ін.]; М-во аграр. політики України, Укр. акад. аграр. наук. Біла Церква. Т. 1. 2002. 535 с.

 У першому томі монографії висвітлено народногосподарське значення картоплі, її походження і розповсюдження та сучасний стан розвитку картоплярства в Україні. Наведені ботанічна, морфологічна, фізіологічна і біохімічна характеристики культури. Значна частина монографії відведена насінництву картоплі. Розглядаються історія розвитку галузі в Україні, наукові та організаційні засади, розкриті основні причини виродження картоплі і заходи боротьби з ними, наведені система насінництва і схеми відтворення еліти.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия