Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Корми – інтенсифікація виробництва», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 29 видань – технологічні та виробничі інформації стосовно інтенсифікації кормовиробництва в Україні, монографії, навчальні та практичні посібники, методичні рекомендації, збірники наукових праць, журнали тощо.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр 517055. Кулик М.Ф., Кравців Р.Й., Обертюха Ю.В., Борщенко В.В. Корми: оцінка, використання, продукція тваринництва, екологія: посіб. Вінниця: ПП Вид-во "Тезис", 2003. 334 с.

У посібнику викладено сучасні досягнення в методах і способах оцінки кормів, вплив технологій зберігання та консервування на якість кормів, особливості мінерального і ліпідного живлення тварин, радіологічні аспекти використання вулканічних туфів та інших нетрадиційних природних мінералів у тваринництві.

 

2. Шифр 535488. Прогресивні технології вирощування кормових культур. Мазоренко Д.І., Мазнєв Г.Є., Тіщенко Л.М [та ін]. Харків. Майдан, 2008. 334 с.

У книзі наведено сучасні технології вирощування кормових та зернофуражних культур, розроблені Науково-дослідною лабораторією «Обґрунтування інноваційних агротехнологій» Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Викладено наукові основи розробки технологій вирощування зазначених сільськогосподарських культур.

 

3. Шифр 533664. Кулик М. Ф., Петриченко В. Ф., Скоромна О. І., Обертюх Ю. В. Нова система оцінки кормів у молочних одиницях для корів різного рівня продуктивності. Вінниця: Теза, 2010. 248 с.

 У виданні обґрунтовано нову систему оцінки кормів у молочних протеїнових, вуглеводних і енергетичних одиницях для корів різного рівня продуктивності в порівнянні з оцінкою в кормових і енергетичних одиницях та обмінною енергією.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия