Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Вітчизняне шовківництво: стан та перспективи розвитку», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 22 видання – монографії, навчальні та практичні посібники, методичні рекомендації, агровказівки, збірники наукових праць, журнали, у яких розглядаються питання стану та перспектив розвитку вітчизняного шовківництва.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр 124885. Посібник по шовківництву [Марченко І.П., Мульов Г.Б., Бондаренко Є.Ф., Мамон П.М., Меклен-Бурцева Т.А.]. Київ: Держ. вид-во сільськогосподарської літ-ри, 1950. 196 с.

У посібнику наведено дані стосовно впливу зовнішніх умов на розвиток шовковиці, ріст і розвиток гусениць. Описано технології заготівлі і зберігання насіння шовковиці. Проаналізовано досвід передовиків по вирощуванню високого врожаю садивного матеріалу шовковиці.

 

2. Шифр 529490. Олексійченко Н.О. Галанова О.В. Генофонд шовковиці в Україні та перспективи його використання: монографія. Київ: ННЦ ІАЕ, 2008. 140 с.

У монографії надається морфобіологічна характеристика 100 сортів та форм шовковиці колекційного фонду Інституту Шовківництва УААН. За результатами експериментальних досліджень, наведено дані згідно з господарськими ознаками новітніх сортів та гібридів шовковиці для різних напрямів використання в умовах України.

 

3. Шифр 512854. Шахбазов В.Г., Головко В.А., Шаламова О.А. и др. Вопросы разведения, гибридизации и экологии китайского дубового шелкопряда в Украине / Укр. акад. аграр. наук. Ин-т шелководства. Харків: Оригинал, 2001. 230 с.

 У книзі висвітлено наслідки багаторічних досліджень китайського дубового шовкопряду в Україні. Наведено дані біології, фізіології, технології розведення та вигодовування дубового шовкопряда. Окремий розділ висвітлює маловідомі роботи з вивчення дикого далекосхідного дубового шовкопряду в умовах уссурійської тайги і в період його акліматизації в Україні.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия