Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Cвіт історії науки і техніки», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 26 видань – монографії, збірники, навчальні та практичні посібники, де розглядається розвиток і становлення окремих галузей науки та техніки.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр 551023. Полупан М. І., Величко В. А., Соловей В. Б. Розвиток українського агрономічного ґрунтознавства: генетичні та виробничі аспекти / НААН України, ННЦ "Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського". Київ : Аграрна наука, 2015. 400 с.

Монографію присвячено становленню і розвитку агрономічного ґрунтознавства в Україні, яке розглядає ґрунт як основний засіб сільськогосподарського виробництва та предмет праці обов’язково в контексті його певного еколого-генетичного статусу, функціонально пов’язаного з факторами ґрунтоутворення – важливими чинниками агрономічних властивостей та родючості.

 

2. Шифр 528139. Вергунов В. А. Нариси історії аграрної науки, освіти та техніки / УААН, ДНСГБ. Київ: Аграрна наука, 2008. 568 с.

Ціла серія оригінальних матеріалів присвячена науково-організаційним засадам функціонування вітчизняної галузевої науки – від її первісних основ до академічної форми існування на підставі узагальнень автора. В окремому новому розділі розглядаються державотворчі моменти історії України щодо науково-освітнього забезпечення аграрної галузі.

 

3. Шифр 410-С. Становлення і розвиток аграрної освіти та науки в Україні (з найдавніших часів до сьогодення) [Мельничук М.В., Зубець М.В., Беренштейн Л.Ю. та ін.] / Національний аграрний університет. Київ: НАУ. 2005. 224 с.

 Монографія є практично першим в українській історичній літературі виданням, в якому на основі аналізу широкого кола документальних джерел висвітлено передумови виникнення, становлення і розвитку аграрної освіти та науки в Україні. Особлива увага приділена проблемам реформування їх структури та функціонування в сучасних умовах.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия