Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Сільськогосподарська техніка ХХІ століття: конструювання, випробування, прогнозування», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 30 видань – монографії, навчальні та практичні посібники, у яких розглядаються питання розвитку та удосконалення виробництва сільськогосподарських машин як перспективної галузі промисловості України.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр 550615. Теорія і проектування робочих органів сівалок для селекції та насінництва зернових культур: монографія. [Заришняк А.С., Адамчук В.В., Булгаков В.М. та ін.]. Київ: Аграрна наука. 2017. 320 с.

У монографії розглянуто основи теорії і розрахунку робочих органів сівалок для селекції та насінництва зернових культур. Теоретично обґрунтовані параметри і конструкції багатьох сівалок та їх робочих органів, зокрема висівних апаратів та сошників. Приведена оптимізація параметрів робочих органів сівалок, що використовуються в селекції й насінництві зернових культур та наведено багато розроблених нових конструктивних рішень.

 

2. Шифр 539919.  Вібраційні машини сільськогосподарського виробництва. монографія. [Булгаков, В.В., Свірень М.О., Паламарчук, І.П. та ін.]. Кіровоград. Код. 2012. 512 с.

Монографія присвячена дослідженню та аналітичному описанню коливань механічних систем, вібраційних процесів та принципів створення і розрахунку машин та обладнання сільськогосподарського виробництва вібраційної дії.

 

3. Шифр 538080.  Малогабаритні сільськогосподарські машини для роботи на схилах: монографія. [Булгаков В.В., Калетнік, Г.М., Гринік І.В. та ін.]. Київ. 2012. 260 с.

 Представлено основні чинники, які впливають на родючість ґрунтів і, відповідно, на врожайність однорічних культур, що вирощуються на цих ґрунтах, на якісну роботу сільськогосподарських машин в умовах рівнини і особливо пересіченої місцевості. Обґрунтовано конструкції розсадосадильної машини, машини для садіння картоплі, ґрунтовоборотних машин і стабілізуючих робочих органів для роботи на схилах.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия