Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Незалежна Україна: шлях до мети», присвячена 28-й річниці проголошення Незалежності України, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлена історична, документальна, науково-пізнавальна, довідкова література про нашу Батьківщину, її багатовікову історію, своєрідну культуру, тернистий шлях державотворення, національну символіку, сьогодення.

 

Прийняття Верховною Радою України 24 серпня 1991 р. Акту проголошення незалежності України стало вінцем багатовікових державотворчих пошуків українського народу. Адже в цьому історичному документі закріплювалися незалежність України і створення самостійної української держави, яка дістала офіційну назву "Україна". Проголошувалися неподільність і недоторканість території України, а також те, що віднині на цій території мають чинність виключно Конституція і закони України. Україна стала вагомим чинником міжнародних відносин.

 

Деякі видання з виставки:

1. Шифр 548275. Ще не вмерла України ні слава, ні воля. Шлях нескорених: фотолітопис до 25 річниці сучасної української державності / За ред. С. Кубіва (гол.) [та ін.]. Київ : Вид. дім "Ін Юре", 2016. 468 с.

 

2. Шифр 548968. За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ. / за. ред. С. Кубіва. Київ : Вид. дім "Ін Юре", 2017. 362 c.

 

Ці та інші видання можна переглянути до 30 серпня, завітавши до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия