Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Мандруємо сторінками словників», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 27 видань – тлумачні словники, словники- довідники, словник-монографія, словники термінів з сільськогосподарської тематики, що надають повну інформацію стосовно особливостей правил використання мовних засобів, а також є одним із способів зберігання результатів пізнавальної діяльності людства, показником культури народу. Бо як писав Максим Рильський «…повний словник будь-якої мови – це ідеал, до якого можна лише прагнути і якого ніколи не можна досягти, бо кожен день і кожна година приносять людям нові поняття і нові для тих понять слова».

Деякі видання з виставки:

1. Шифр 460190. Сабалдир П.О. Словник сільськогосподарської термінології. Українська радянська енциклопедія. Київ, 1933. 392 с.

У словник увійшли терміни з таких галузей: бджільництва, ветеринарії, ґрунтознавства, зоології та ботаніки, молочарства, лісівництва, луківництва, рибництва рільництва, садівництва та городництва, скотарства, с-г. будівництва, с-г. машинознавства, с-г. технології, шовківництва, ентомології.

 

2. Шифр 550716. Ткачова Є.С., Мочалов С.Л. Англійсько-український сільськогосподарський словник. Київ; Ірпінь: ВТФ Перун, 2017. 704 с.

Англійсько-український сільськогосподарський словник містить біля 82 000 термінів та словосполучень сучасної англійської лексики базових сільськогосподарських : рослинництва та насінництва, тваринництва та бджолярства, лісництва та городництва, агрохімії та захисту рослин, біології та генетики рослин та тварин, механізації та автоматизації сільськогосподарського виробництва, метеорології та ґрунтознавства.

 

3. Шифр 550341. Українсько-російський-англійський тлумачний словник. [Гудзь В.П. та ін.]. Київ: Аграрна наука, 2017. 388 с.

 У словнику наведено тлумачення понад 1400 спеціальних термінів (розміщених в алфавітному порядку), що вживаються у навчальній науковій та виробничій літературі з питань землеробства. Тлумачний словник містить також переліки умовних позначень, одиниць вимірювання, скорочень та українсько-російсько-англійських словник термінів.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия