Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

13 вересня 2019 року в Українському науково-дослідному інституті прогнозування та випробування техніки і технологій сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого відбулася XIX міжнародна наукова конференція «Науково-технічні засади розробки, випробування та прогнозування сільськогосподарської техніки і технологій», присвячена 85-річчю від дня народження академіка Л.В. Погорілого та 150-річчю від дня народження професора К.Г. Шиндлера.

Нагадаємо, К.Г. Шиндлер – видатний учений в галузі сільськогосподарської механіки і знарядь, народився в сім'ї швейцарських громадян і впродовж всього життя залишався громадянином Швейцарії.

Професор К.Г. Шиндлер у вітчизняній і світовій науці відомий тим, що започаткував першу станцію випробувань землеробських машин і знарядь при КПІ, яка відразу стала осередком науково-дослідної роботи з вивчення землеробських машин і знарядь та протягом майже десяти років – єдиною діючою станцією в країні. А її правонаступником стала славетна установа – Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого.

У заході взяв участь академік НААН України, директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН Віктор Анатолійович Вергунов.

Він привітав учасників конференції з її відкриттям, побажав плідної конструктивної роботи й проголосив наукову доповідь «Професор Шиндлер Камілл Гаврилович (1869–1940) – громадянин Швейцарії, що прославив науково-освітню аграрну складову України».

Академік Вергунов презентував гостям книгу й наукову доповідь, у яких подається широка інформація про вченого. Вергунов В.А. акцентує увагу на тому, що професор К.Г. Шиндлер – уродженець Швейцарії, довгі роки своєї творчої діяльності присвятив Україні, її землям. Його дослідження мали велике значення для розвитку сільського господарства й не втратили своєї актуальності та цінності дотепер.

Таких особистостей треба пам’ятати, а встановлення меморіальних дошок – данина їм пам’яті.

«Вшанування пам’яті – це не просто наш обов’язок, це наша шана і гордість за його працю задля майбутнього - зазначив академік В.А. Вергунов.

На фасаді Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого було відкрито пам’ятну меморіальну дошку професору К. Г. Шиндлеру.

 

 

 

сайт создан компанией web студия