Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек (згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 № 471/98).

Саме у цей день у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбулися офіційні урочистості, на які зібралися співробітники, гості й читачі.

З професійним святом колектив привітав директор, академік НААН В.А. Вергунов. Він відзначив, що бібліотекар – прекрасна професія. Вона перебуває в тій точці людського буття, в якій повсякденно перетинаються – минуле, сьогодення і майбутнє, світ книг і світ людей. Бібліотека і книга є каталізаторами розвитку суспільства. Сучасна бібліотека вийшла за межі «статутної діяльності», наразі це відкритий кожному безмежний інформаційний світ, це храм духовності. Для більшості співробітників бібліотека стала частиною їхнього життя…

Директор установи відмітив, що це свято не лише бібліотечних фахівців, а всіх причетних до культури, освіти, науки, хто любить, цінує, поважає книгу, хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти!

 Побажав всім здоров'я, щастя, радості, творчого неспокою, віри, надії у світле, мирне, щасливе майбутнє і звичайно ж святкового настрою!

Колектив, у свою чергу, подякував директору за його велику продуктивну роботу щодо розвитку бібліотеки й привітав його з успішним захистом докторської дисертації на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук, яке відбулося 27 вересня.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия