Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Льонарство вчора, сьогодні і завтра», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 37 видань – монографії, матеріали конференцій, рекомендації виробництву, посібники, автореферати та ін., у яких розглядається історія та розвиток льонарства в Україні та світі, а також інноваційні технології вирощування льону та переробки продукції.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 540791. Поляков А.В. Биотехнология в селекции льна: монографія; Издание второе. Москва. 2010. 201 с.

Монографія присвячена вивченню проблем удосконалення селекційного процесу льону. Розглянуто комплексні підходи використання технологій in virto та in vivo на етапах створення генетичної різноманітності, отримання константного селекційного матеріалу, оцінки його і розмноження для підвищення ефективності виведення якісно нових сортів.

 

2. Шифр: 539372. Сай В.А. Технологія вирощування, збирання та первинної переробки льону олійного: монографія. Луцьк. 2012. 168 с.

У монографії представлені відомості про фізико-механічні властивості льону олійного і його складових як об’єктів вирощування, збирання та первинної переробки. Проаналізовано способи збирання льону та технології її переробки. Приведено теоретичне обґрунтування процесів обмолоту та первинної переробки стеблової частини льону олійного.

 

3. Шифр: 544281. Толстушко М.М., Хайліс Г.А, Толстушко Н.О. Розтиральні пристрої льонозбиральних машин: монографія. Луцьк. 2014. 160 с.

 Монографія присвячена питанням підвищення якості виконання технологічних операцій збирання льону за допомогою льонозбиральних машин. Наведено характеристики льону довгунця, проаналізовано способи збирання льону, а також наявні конструкції льонозбиральних машин та їх пристроїв для повернення, підрівнювання і розстилання стеблової стрічки. Результати роботи можуть бути використані під час модернізації існуючих та створенні нових вітчизняних льонозбиральних машин.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия