Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

9 жовтня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г. Заболотного відбулися ХІV Заболотнівські читання «Архітектурна та будівельна книга в Україні» на тему «Родом з Академії» під егідою Мінрегіону України, присвячені до 75-річчя академії, бібліотеки, гончарні.

У заходах взяли участь директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН В.А. Вергунов та науковий співробітник відділу впровадження наукових розробок та технічного забезпечення бібліотечних процесів ННСГБ НААН, к.і.н. Е.В. Юрчак.

В.А. Вергунов привітав колектив Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотекиімені В. Г. Заболотного з нагоди славного ювілею–75-річчям від дня заснування!

Вітаючи, він зазначив про місце і роль в суспільстві Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного, що є унікальною за своєю природою, єдиною бібліотекою державного значення з будівництва і архітектури, створеною у 1944 р. як Наукова бібліотека при Президії Української філії Академії архітектури СРСР. Про ту щоденну багатогранну роботу з інформаційного обслуговування користувачів, задоволенні запитів і змістовному проведенню дозвілля.

В.А. Вергунов акцентував увагу на плідній багаторічній співпраці між нашими установами й вручив колективу Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного в особі директора – Войцехівської Галини Анатоліївни Подяку Національної академії аграрних наук України.

Програма заходу була насичена, панувала дружня, тепла, приємна атмосфера. Привітати учасників авторитетного заходу завітали студенти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия