Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

10 жовтня 2019 року у рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні тенденції у цифрову епоху», яка проходила в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського, відбувся науково-практичний семінар «Збереження бібліотечних фондів: традиції, інновації, перспективи».

Програма зібрання була різнопланова і насичена. Під час роботи семінару обговорювалися низка питань: забезпечення збереження документів бібліотек як наукового об’єкта, що становлять національне надбання; облік та перевірка фонду як важливий напрям у збереженні бібліотечного фонду; проблеми довговічності паперу та сучасні екологічні способи її вирішення; гігієна фондів; медичні аспекти застосування дезінфікуючих засобів у бібліотечних та архівних приміщеннях; використання сучасних електронних баз даних для оптимізації умов зберігання бібліотечних фондів та ін.

Від Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України захід відвідала завідувач відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів Соловей Г.М.

Робота семінару була насиченою, конструктивною. Виступи супроводжувалися обговореннями, дискусіями.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия