Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу згідно з Указом Президента України (№ 806/2014) щорічно 14 жовтня відзначається День захисника України.

Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей читального залу у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН презентовано книжкову виставку «День захисника України та День українського козацтва».

 

В експозиції виставки представлено монографії, матеріали наукових публікації з питань історії та сьогодення українських військових традицій; вшанування бойового подвигу, звитяги, самовідданості громадян, які відстоюють незалежність і територіальну цілісність країни, боронять мирне життя українського народу. Матеріали виставки несуть в собі найцікавішу інформацію про українське козацтво минулих часів та козаків сьогодення: їхні прагнення, ідеї, почуття патріотизму. Адже в історії українського народу особливе місце посідає козацтво – гордість, сила та опора протягом багатьох століть. Козацтво – носій гетьманського коду предків, їх непереможний і незламний дух.

На виставці представлено документи із фондів ННСГБ НААН. Для пошуку інших видань радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки та традиційними картковими каталогами.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия