Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 60 видань – колективні монографії, збірники наукових праць, науково-методичні рекомендації, практичні посібники, технологічні та виробничі документи з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 552137. Стале виробництво зернових та круп'яних культур на півдні України за умов зміни клімату : зб. тез наук.-практ. конф. (16-18 серп. 2016 р.) / НААН України, Ін-т рису. Скадовськ : Грінь Д.С., 2016. 140 с.

У збірнику наведено результати досліджень з актуальних проблем селекції, насінництва, рослинництва, землеробства, ґрунтознавства, захисту рослин, які спрямовані на вирішення питання науково-методичного забезпечення рослинницької галузі в умовах зміни клімату.

 

2. Шифр: 552164. Інновації у технологіях вирощування озимих та ярих культур урожаю 2018 року в підзоні Сухого Степу : науково-практичні рекомендації / НААН України, Ін-т зрошув. землеробства ; відп. викон. О.О. Пілярська . Київ : Олді-Плюс, 2018. 40 с.

У рекомендаціях визначено особливості проведення агротехнічного догляду за станом озимих культур після перезимівлі та у весняно-літній період вегетації з метою суттєвого підвищення врожайності та збільшення валового збору зерна в Південному Степу. Розглянуто підходи до корегування структури посівних площ, обробітку ґрунту та інноваційні рішення з підготовки та проведення сівби ярих культур на півдні України.

 

3. Шифр: 552201. Апітерапія: досягнення та перспективи розвитку: матеріали ІІІ з'їзду апітерапевтів України (28-30 верес. 2006 р.) / М-во охорони здоров'я України, УААН, Нац. фармацевт. ун-т ; упоряд.: О.С. Шпичак, Г.Б. Ходарченко. Харків : Золоті сторінки, 2006. 440 с.

 Збірник містить матеріали ІІІ з’їзду апітерапевтів України, на якому розглянуто теоретичні та практичні аспекти розвитку бджільництва та апітерапії в Україні. Висвітлені питання з технології ліків, аналізу та контролю якості лікарських засобів.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия