Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Стандартизація і сертифікація у рослинництві та тваринництві», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 26 видань – монографії, навчальні посібники, матеріали конференцій, методичні рекомендації, положення, довідники та періодичні видання, які висвітлюють питання щодо використання стандартизації та сертифікації в Україні.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 552204. Довідник стандартів ЄС щодо регулювання органічного виробництва та маркування органічних продуктів. Кн. 5 / Федерація органічного руху України ; відп. за вип. Є. Милованов. Львів : АРС, 2016. 204 с.

До довідника увійшли матеріали щодо нової Системи зареєстрованих експортерів – системи сертифікації походження товарів, яка буде застосовуватися у Генералізованій системі преференцій Євросоюзу, а також всі офіційні документи, що регулюють функціонування органічного сектору економіки в Європейському Союзі.

 

2. Шифр: 551475. Стандартизація молока та молочних продуктів: методичний посібник. Ч. 2 / І. М. Славов, Л. А. Кальчук, В. М. Біденко [та ін.] ; М-во освіти і науки України, Житомир. нац. аграр. ун-т. Житомир : Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2017. 156 с.

До посібника увійшли витяги з окремих державних стандартів на молочні продукти та основні нормативні документи, які регулюють найрізноманітніші аспекти виробництва, контролю та маркування.

 

3. Шифр: 548533. Стандартизація у тваринництві. / І. І. Ібатуллін, В. О. Пабат, А. Я. Маньковский [та ін.] ; М-во освіти і науки України, НУБіП України, Навч.-наук. ін-т післядипломної освіти. Київ : Ліра-К, 2016. 548 с.

 У виданні наведені вимоги нормативних документів до продукції тваринництва, а також до продукції, використання якої забезпечує ефективну організацію окремих елементів технологічного процесу її виробництва та реалізації.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия