Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

19 жовтня 2019 року відзначив свій ювілей доктор історичних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, заступник голови Національної спілки краєзнавців України, заслужений працівник освіти України, ректор Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту імені Григорія Сковороди Коцур Віктор Петрович.

Бути керівником університету такого рівня – це дуже відповідальна, копітка, сповнена несподіванок, але творча справа. Завдячуючи Вашій уважності, чуйності, енергійності, професійній компетентності, Ви змогли згуртувати нас, Ваших колег-однодумців, дали можливість відчути себе єдиною командою. Душевність і розуміння проблем співробітників вдало знайшли своє поєднання з професіоналізмом і стратегічним розумінням дійсності.

Ми знаємо і цінуємо В.П. Коцура як висококваліфікованого, умілого керівника, науковця, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями і ми, що давно співпрацюємо з ним.

Директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України від колективу привітав Віктора Петровича з цією подією і побажав шановному ювіляру міцного здоров'я, великого особистого щастя, успіхів у Вашій науково-освітній діяльності, спрямованій на подальший розвиток освіти і науки України.

 

 

 

сайт создан компанией web студия