Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Інститут водних проблем і меліорації НААН: 90 років діяльності», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено 35 видань – монографії, бібліографічні покажчики, збірники наукових праць, результати колективних дослідів, рекомендації, методичні вказівки, автореферат та ін., які висвітлюють здобутки і перспективи Інституту водних проблем і меліорації НААН від початку ХХ ст. до сьогодні.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 520541. Ромащенко М.І. та ін. Інформаційне забезпечення зрошуваного землеробства. Концепція, структура, методологія організації / М.І. Ромащенко, Е.С. Драчинська, А.М. Шевченко; За ред. М.І. Ромащенка ; УААН, Ін-т гідротехніки і меліорації. К. : Аграрна наука, 2005. 193 с.

У підручнику розглянуто концептуальні основи, принципи та методологію створення на базі моніторингу меліорованих земель інформаційного забезпечення реалізації системи землеробства на масивах зрошення. Сформульовано основні вимоги до структури та складу інформаційної бази, представлено концептуальну модель організації даних у її рамках.

 

2. Шифр : 534437. Методичні вказівки з планування та управління еколого-безпечними, водозберігаючими й економічно обґрунтованими режимами зрошення сільськогосподарських культур / В.Л. Нікішенко, В.А. Писаренко, М.Г. Гусєв та ін ; НААН України, Ін-т землеробства південного регіону, Ін-т гідротехніки і меліорації. Х., 2010. 152 с.

У методичних вказівках викладено науково-практичні аспекти формування режимів зрошення сільськогосподарських культур залежно від природно-кліматичних, агрокліматичних та еколого-економічних умов. Рекомендовані режими зрошення забезпечують оптимізацію використання ґрунтових, водних та технічних ресурсів.

 

3. Шифр: 511625. Сучасний стан, основні проблеми водних меліорацій та шляхи їх вирішення / УААН. Наук.-метод. центр "Меліорація". Ін-т гідротехніки і меліорації ; За ред. П.І. Коваленка ; Редактори упорядники: М.І. Ромащенко та ін. К. : Аграрна наука, 2001. 214 с.

 У роботі висвітлено актуальні питання сучасного стану і проблем водних меліорацій в Україні. Показано шляхи підвищення ефективності використання зрошуваних і осушуваних земель та належного утримання і експлуатації меліоративних систем, розв’язання екологічних проблем, пов’язаних з меліорацією.

 

Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали №1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия