Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

31 жовтня 2019 р. відбулося чергове засідання Вченої ради. На порядок денний виносилася низка питань, зокрема пріоритетними були:

1. Грантова система як засіб самофінансування наукових досліджень з історії науки і техніки в Україні (доповідач - Бородай І.С., д.і.н., професор, заступник директора з наукової роботи);

2. Інформаційно-ресурсне забезпечення наукових досліджень в ННСГБ НААН: стан та перспективи (доповідач – Татарчук Л.М., к.і.н., заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи);

3. Екологізація аграрного виробництва: стан та перспективи впровадження інноваційних технологій ( доповідач – Коваленко Н.П., д.і.н., с.н.с., головний науковий співробітник сектору наукознавства Інституту історії аграрної науки, освіти і техніки) та різне.

Розпочалося засідання з приємних моментів. Як вже традиційно склалося в бібліотеці, відбувається вітання колег з визначними подіями у їх житті. Ми розуміємо, що не установа чи компанія визначає своє майбутнє, а саме люди, професіонали, які за нею стоять. Тому про це не варто ніколи забувати.

Вітання з ювілейним днем народження від колективу отримала Бачкала Олена Василівна, старший науковий співробітник відділу бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів.

 

Колектив вітає Олену Василівну і бажає їй доброго здоров’я, життєвого благополуччя, подальших успіхів у роботі, особистого щастя!

 

 

 

сайт создан компанией web студия