Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Ювілей – це та особлива дата, коли можна неспішно погортати сторінки минулого, об'єктивно оцінити сьогодення та з оптимізмом починати писати історію майбутнього.

1 листопада 2019 р. відзначила свій ювілейний день народження Романчук Людмила Олександрівна, науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування, яка з 1977 р. працює в ННСГБ НААН на посадах головного бібліографа, молодшого наукового співробітника, наукового співробітника, старшого наукового співробітника відділу обслуговування читачів, довідково-інформаційного відділу і відділу наукового реферування, інформаційної та редакційно-видавничої роботи.

Автор і співавтор понад 100 публікацій (науково-допоміжні, тематичні, рекомендаційні та бібліографічні покажчики, статті, тези, реферати). Є співавтором «Методики підготовки реферативного журналу «Агропромисловий комплекс України», брала активну участь у його започаткуванні (з 1998 року).

Готує реферати для рубрик: «Охорона природи. Сталий розвиток. С.-г. екологія», «Лісове господарство», «Овочівництво. Городництво», «Кормові культури», «Декоративне садівництво. Квітництво», «Звірівництво», «Шовківництво» та забезпечує бібліографічне супроводження рефератів, індексування їх за УДК і підготовку допоміжного апарату.

За багаторічну наукову і науково-виробничу діяльність у галузі інформаційно-бібліографічного наукового забезпечення галузі АПК Людмила Олександрівна відзначалася нагородами і грамотами НААН, Міністерства аграрної політики України, Міністерства культури і туризму України і Державного Комітету лісового господарства України, нагрудним знаком «Знак Пошани» Київської міської державної адміністрації.

Ось така вона яскрава особистість, відповідальна, цілеспрямована, наполеглива, розумна.

Колектив вітає ювілярку і щиро бажає Романчук Людмилі Олександрівні міцного здоров’я, щасливого і творчого довголіття, сімейного затишку!

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия