Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

7 листопада 2019 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне забезпечення сфери освіти та науки: присвячена до 20-річниці з дня створення Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського».

У заході взяли участь понад 80 осіб, представники провідних бібліотек України, закладів освіти, науковці, аспіранти.

Серед запрошених участь у конференції взяли директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН В.А. Вергунов та заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи, к.і.н. Л.М. Татарчук.

Академік НААН В.А. Вергунов привітав колектив ДНПБ з ювілеєм від Національної академії аграрних наук України, ННСГБ НААН.

Подякував колективу за багаторічну плідну співпрацю та з нагоди 20-річчя від дня створення і вручив Подяку Національної академії аграрних наук України.

Директора, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, заслуженого діяча науки і техніки України Березівську Ларису Дмитрівну та заступника директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи, кандидата історичних наук Страйгородську Людмилу Іванівну за їх вагомий особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди ювілею установи відзначено Почесними Грамотами Національної академії аграрних наук України.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия