Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

7 листопада 2019 року у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9) відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне забезпечення сфери освіти та науки: до 20-річчя Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського».

Організатором заходу виступили Національна академія педагогічних наук України, Відділення загальної педагогічки та філософії освіти та Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського.

Від сектору наукової бібліографії та біографістики ННСГБ НААН конференцію відвідали завідувач сектора наукової бібліографії та біографістики, к.і.н., с.н.с. С. Д. Коваленко.

Конференція мала насичену програму з обговорення актуальних питань: діяльність Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинсь-кого у 1999–2019 роках; розвиток національної освіти і педагогічної думки у друкованих та електронних виданнях; науково-методичні засади розвитку освітянських бібліотек як важливого складника освітнього середовища; науко-во-інформаційний супровід освітянської галузі в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних процесів (2017–2019) та ін.

У межах виконання програми шанованого заходу відбулися секційні засідання, де прозвучали повідомлення на задекларовану учасниками тематику.

Під час проведення конференції функціонували книжкові виставки, підготовлені до 20-річного ювілею бібліотеки.

Коло гостей огорнула приємна і дружня обстановка.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия