Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

13 листопада 2019 р. у Посольстві Латвійської Республіки в Україні відбулися урочистості з нагоди 101-річниці Акту про незалежність.

На запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса участь у заході взяв директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, академік НААН В.А. Вергунов.

Під час зустрічі с паном послом були обговорені питання подальшої співпраці, що в умовах глобалізаційних, інтеграційних процесів надзвичайно є важливо. Ми живемо у час, коли стрімко розвиваються новітні технології й створюють для бібліотек нові інноваційні можливості. Включення бібліотек до європейського, світового контексту веде до змін і трансформації всіх наших життєвих ресурсів і не може не позначатися на бібліотечній справі. Бібліотеки перестають бути місцем лише накопичення і збереження інформації, вони трансформуються в інформаційно-комунікативні комплекси, які зберігають знання, ретранслюючи їх у суспільство. Глобалізація, доступ до цифрових ресурсів бібліотеки — це нові вимоги, що спонукають відповідати вимогам часу, переглядами функцій і місії, зокрема і в сенсі збереження нашої національної ідентичності, збереження української культури і розкриття її перед світом.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия