Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

4 грудня 2019 р. на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Казахстану в Україні та Республіці Молдова Ордабаєва Самата Ісламовича з дружиною директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН В.А. Вергунов взяв участь у прийомі з нагоди Дня Незалежності Республіки Казахстан.

За словами Посла: «Республіка Казахстан є дев'ятою за величиною в світі державою з різноманітним природним ландшафтом, багатою історичною і культурною спадщиною. Історія і культура казахського народу вельми самобутня і цікава. Через територію Великого Казахського степу проходив Великий Шовковий шлях, який з'єднував Європу та Азію. Казахстан відігравав особливу роль історичного моста між Сходом і Заходом, Північчю і Півднем, був центром перетину культур і цивілізацій. У наші дні ми відновлюємо цю історичну роль нашої країни як важливого сполучної ланки між континентами і країнами». Він також додав, що з отриманням нашими країнами незалежності багатовікова дружба України і Казахстану вийшла на якісно новий рівень. Зараз це відносини двох рівноправних партнерів, засновані на повазі та взаємовигідних інтересах».

Вергунов В.А. з Гульнарою Турсинбаєвою — Першим секретарем Посольства Республіки Казахстан в Україні

 

Вергунов В.А. з Кі́нахом А.К.— українським політиком і державним діячем, Головою Партії промисловців і підприємців України, президентом Українського союзу промисловців і підприємців, голова ради МКПП

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия