Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Ґрунтові ресурси: їх роль у збереженні екосистеми та забезпеченні добробуту людини», що розпочала функціонувати у читальній залі №1.

На виставці представлено 27 видань – монографії, збірники наукових праць, методичні вказівки, науково-методичні рекомендації, навчальні посібники та періодичні видання, які висвітлюють питання щодо стану ґрунтових ресурсів України, їх ефективного використання та збереження родючості ґрунтів.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 535805. Ґрунтові ресурси Херсонської області, їх продуктивність та раціональне використання (для інвестиційних проектів) / В. А. Демьохін та ін. Київ: Колобіг, 2007. 132 с.

У роботі охарактеризовано ґрунтовий покрив та екологічні ресурси Херсонської області, продуктивну здатність ґрунтів за природною та ефективною родючістю з метою інвестиційної привабливості і розробки стратегії й тактики спеціалізації сільськогосподарського виробництва, яка забезпечить стійкий розвиток аграрно-індустріальному комплексу та формування повноцінної рекреаційної зони європейського типу.

 

2. Шифр: 548024. Трускавецький Р. С., Цапко Ю. Л. Основи управління родючістю ґрунтів: монографія. Харків: ФОП Бровін О. В., 2016. 388 с.

Монографія узагальнює сучасні досягнення і результати авторських напрацювань у галузі системного управління родючістю ґрунтів. Висвітлено теоретичні принципи системного управління ґрунтовими режимами. Основну увагу акцентовано на проблемі діагностики та оптимізації елементів родючості, вирішення якої здійснено на теоретичних засадах показників буферних властивостей ґрунтів.

 

3. Шифр: 525956. Ґрунти України: властивості, генезис, менеджмент родючості: навч. посіб. / В. І. Купчик та ін; за ред. В. І. Купчика. К.: Кондор, 2007. 416 с.

 У посібнику висвітлені загальні поняття про ґрунти, їх хімічний склад, властивості, закономірності генезису та порушення ґрунтів на території України. Узагальнені агрозаходи рекультивації порушених і забруднених ґрунтів та основні агрохімічні матеріали, які використовують в агрономічній практиці, а також питання менеджменту планування та використовування ґрунтових ресурсів.

 

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия