Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Засоби захисту рослин у сільському господарстві», що розпочала функціонувати у читальній залі №1.

На виставці представлено 30 видань – монографії, навчальні та практичні посібники, методичні рекомендації, збірники наукових праць, періодичні видання, у яких висвітлюються питання захисту сільськогосподарських культур від хвороб та шкідників, а також розглядаються технології захисту рослин.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр:548692. Марус О. А., Голуб Г. А. Виробництво трихограми. Механіко-технологічні основи: монографія; Київ: НУБіП України, 2015. 232 с.

У монографії обґрунтовано конструкційно-технологічні параметри пневматичного калібратора яєць зернової молі, проаналізовано вплив крупності яєць зернової молі на якісні показники ентомологічного препарату трихограми, визначено ефективність препарату в польових умовах, встановлено економічну ефективність виробництва та внесення препарату.

 

2. Шифр: 551273. Теслюк В. В., Ковбасенко Р. В., Григорюк І. П. [та ін.] Методологічні засади екологізації захисту культурних рослин: монографія. Київ. 2018. 300 с.

У монографії з позиції екосистемного і молекулярно-біологічного підходів висвітлено теоретичні, методологічні й практичні аспекти поліфункціональної дії пестицидів на навколишнє середовище та шкідливу мікробіоту. Розкрито використання пестицидів у землеробстві з метою досягнення господарського ефекту. Для попередження екологічних і гігієнічних наслідків запропоновано комплекс заходів, щодо зниження пестицидного навантаження на агросистеми з врахуванням наявних змін клімату.

 

3. Шифр:542791. Захист рослин у ХХІ столітті: проблеми та перспективи розвитку: Матеріали міжнар. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених. ХНАУ, 2013. 111 с.

 Представлено результати досліджень молодих учених, аспірантів студентів у галузях екології, охорони природи, зоології , сільськогосподарської ентомології та фітопатології. Висвітлено проблеми сучасного захисту рослин від шкідливих організмів.

 

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия