Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ - ЗБЕРЕЖЕМО НАЦІЮ!», що розпочала функціонувати у читальній залі №1.

На виставці представлено 29 видань – збірники наукових праць, матеріали конференцій, монографії, навчальні та практичні посібники, періодичні видання тощо.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 526420. Маєр-Абіх, Клаус Міхаель. Повстання на захист природи: від довкілля до спільносвіту [Aufstand fur die natur von der umwelt zur mitwelt]; пер. з нім. А. Єрмоленка. Київ. Лібра. 2004. 196 с.

У монографії зазначено, що країни реального соціалізму, підійшовши до безодні кризи довкілля ще ближче, аніж країни з ринковою економікою, з крахом своєї економічної системи дістали ще один шанс просунутися у напрямі розвитку ринкової економіки. Безтурботність і недалекоглядність, з якими цей шанс осягається, містять небезпеку принаймні таких самих руйнацій, які проявилися на щаблі піднесення економіки після Другої світової війни. Саме в екологічній кризі постає цілковитий егоїзм ринкової економіки, яка є і джерелом життя і водночас руйнує його засади, так само як і свої власні. Покласти цьому край можна тільки всеосяжним повстанням на захист природи.

 

2. Шифр: 551337. Охорона довкілля: матеріали ХІІІ Всеукр. наук. Таліївських читань / М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. редкол.: Н.В. Максименко. Харків. 2017.144 с.

Розглянуто сучасні проблеми раціонального природокористування та охорони природи, оцінки екологічного стану компонентів і комплексів довкілля. Висвітлені наукові та освітянські проблеми заповідної справи в Україні. Також надано результати міжнародного співробітництва в галузі екологічної освіти і просвітництва.

 

3. Шифр: 546457. Проблеми охорони навколишнього природного середовища та екологічної безпеки: зб. наук. пр. / ред.кол.: А.В. Гриценко (гол.) [та ін.]; УкрНДІЕП. Харків: Вид. дім "Райдер". Харків: Райдер, 2014. 260 с.

 Наведено огляд чинних нормативно-правових актів України щодо контролю вмісту забруднюючих речовин в атмосферу повітрі. На основі аналізу природних систем України і відповідних систем зв’язку запропоновано уніфіковану класифікацію екологічних систем водно-болотних угідь України. Уведено і розглянуто поняття арбітражного ефекту екологічного нагляду, здійснюваного органами Державної екологічної інспекції України.

 

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия