Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

20 грудня 2019 р. на запрошення директора Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академіка НААН Вергунова Віктора Анатолійовича бібліотеку відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Таджикистану в Україні Холбобоєв Файзулла Самадович і Радник Посольства Таджикистан Одинаев Мирзодавлат Сатторович.

Гості оглянули провідну галузеву бібліотеку-депозитарій загальнодержавного значення, ознайомилися з її діяльністю, відвідали книжкову виставку, яка демонструвала таджицькі видання, що займають чільне місце серед багатомільйонного фонду з 59-ти країн світу на 32 –х мовах.

Також приділили увагу фонду видань сільськогосподарської тематики, виданих у XIX столітті, які Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1038-р від 03.09.2009 р внесені до Державного реєстру національних об’єктів, що становлять національне надбання.

Пан Посол приїхав з подарунком, який вручив директорові з надією на подальшу співпрацю.

Надзвичайний і Повноважний Посол Таджикистану в Україні Ф.С. Холбобоєв залишив на згадку свої враження від побаченого і почутого, перебуваючи у ННСГБ НААН у Книзі відгуків.

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия