Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі №1.

На виставці представлено 56 видань – монографії, навчальні посібники, науково-методичні рекомендації, довідкова література, збірники наукових праць, технологічні та виробничі документи з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

Деякі видання з виставки:

1. Шифр: 552698. Перович Л. М.,Перович І. Л., Сай В. М. Кадастр територій: підруч. для студ. спец. 193 «Геодезія та землеустрій»; М-во освіти і науки України, Нац. ун-т «Львівська політехніка». Львів: Вид-во Львівської політехніки, 2019. 244 с.

У підручнику розглянуто сучасний стан ведення кадастру територій, правового режиму використання земель, новітні підходи до кадастрового зонування території, побудови кадастрових мереж, а також реєстрації землі та нерухомого майна.

 

2. Шифр: 552710. Стоянов Л. А., Стоянова В. Ю. Паразитология рептилий. Днепр: Середняк Т. К., 2018. 192 с.

Дана книга орієнтована на практикуючих ветеринарних лікарів і студентів ветеринарних факультетів. У праці висвітлена доступна лабораторна діагностика і практичні схеми лікування гельмінтозів, протозоозів, кокцидіозів і ектопаразитів рептилій. Дане видання представлено великою кількістю ілюстрацій які дозволяють швидко і точно визначити клас паразита, а також поставити точний діагноз.

 

3. Шифр: 552803. Господаренко Г. М. Удобрення садових культур. Київ: ТОВ "СІК ГРУП УКРАЇНА", 2017. 338 с.

 Висвітлено фізіологічні основи, агротехнологічні прийоми застосування органічних і мінеральних добрив, хімічних меліорантів під овочеві, плодові, ягідні, декоративні, лікарські та інші культури, що вирощуються у промислових масштабах, на присадибних ділянках, у колективних садах, на квітниках і в міській квартирі..

 

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия