Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

24 грудня 2019 р. свій ювілей відзначила доктор історичних наук, старший науковий співробітник, завідувачка сектору наукознавства Інституту історії аграрної науки, освіти і техніки ЩЕБЕТЮК Наталія Борисівна.

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН разом із Президією Національної академії аграрних наук України привітав шановну ювілярку зі справжнім ювілеєм у її житті. 

Всі слова найніжніших привітань, які прозвучали на честь іменинниці Вона заслуговуєте не лише у святковий день, а щодня і найкрасивіших квітів. Чарівна жінка, талановитий науковець, високопрофесійна, дипломатична, наполеглива, рішуча, — це ті слова, які її характеризують і які можна довго продовжувати…

За вагомий особистий внесок у розвиток інформаційно-бібліотечного супроводження наукового забезпечення вітчизняного агропромислового виробництва, значну роботу з дослідження історичних етапів розвитку аграрної науки та її управління в Україні, а також з нагоди ювілейного дня народження ЩЕБЕТЮК Наталія Борисівна була нагороджена високою відомчою нагородою пам’ятною ювілейною медаллю «100 РОКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ».

Бажаємо Наталії Борисівні щоб її плідна праця й надалі була щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов! Незгасного творчого горіння, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди. Нехай здійсняться всі Ваші творчі задуми, і кожен день буде осяяний любов’ю і взаєморозумінням, а міцне здоров’я та гарний настрій стануть запорукою Вашої успішної праці. Хай завжди Вас оточує людська повага, прихильність друзів та щирість оточуючих, яку Ви відчули у свій день народження!

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия