Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати Виставку нових надходжень книжкових та періодичних видань, що розпочала функціонувати у читальній залі № 1. Експоновано 54 видання – колективні монографії, практичні посібники, науково-методичні рекомендації, журнали, технологічні та виробничі документи з різних напрямів діяльності агропромислового виробництва.

 

Деякі видання з виставки:

Шифр: 552875. Вергунов В. А. Професор В. М. Румянцев (1897-1957) – державний діяч та координатор науково-освітньої агрикультурної діяльності в Україні / НААН України, ННСГБ НААН, МОН України, ПДАА. Полтава, 2019. 105 с.

 У праці методом історико-наукового аналізу на основі документів ЦДАВО України та різноманітних видань авторства В. М. Румянцева вперше реконструйовано віхи життя та творчі здобутки, насамперед в УСРР, упродовж 20-х років минулого століття. Доведено, що він є теоретиком, методологом і фундатором нового напряму в освітній підготовці галузевих фахівців.

 

Шифр: 552924. Фатєєв А. І. Самохвалова В. Л Концепція використання техногенно забруднених ґрунтів / НААН наук України, ННЦ «Ін-т ґрунтознавства та агрохімії ім. О. Н. Соколовського». Харків: ТОВ «Стильна типографія», 2018. 57 с.

У розробленій концепції визначено основні положення щодо стратегії використання техногенно забруднених ґрунтів, методологічні основи, принципи та методичні підходи щодо вдосконалення робіт з використання техногенно забруднених ґрунтів за рахунок впровадження різних стратегій їх ремедіації та використання.

 

Шифр: 552871. Адаптація агротехнологій до змін клімату: ґрунтово-агрохімічні аспекти: монографія / НААН України, ННЦ «Ін-т ґрунтознавства та агрохімії ім. О. Н. Соколовського»; за наук. ред. С. А. Балюка, В. В. Медведєва, Б. С. Носка. Харків: Стильна типографія, 2018. 364 с.

У монографії узагальнено результати досліджень динаміки змін кліматичних показників за 60-ти річний період по агроґрунтовим зонам України, виявлено головні чинники негативного впливу підвищених температур на водні і фізичні властивості ґрунтів.

 

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия