Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Державна установа «Білоруська сільськогосподарська бібліотека ім. І.С. Лупіновича», що є національним інформаційним центром з питань агропромислового комплексу Республіки Білорусь, відзначає свій 60-річчний ювілей від дня створення.

Ця Бібліотека, споріднена Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН за видом діяльності як ґалузева, профілем комплектування бібліотечних фондів як сільськогосподарська. Діяльність обох бібліотечних установ спрямована на формування, зберігання, репрезентацію колекцій надбань з питань АПК, забезпечення доступу до транснаціональних і національних інформаційних ресурсів з питань сільського та лісового господарства з метою реалізації державних програм підвищення ефективності інформаційно-бібліотечного й наукового забезпечення вітчизняного агропромислового виробництва братніх країн.

Багаторічна співпраця між установами побудована на доброзичливості і позитивному ставленні, взаєморозумінні, повазі, довірі у відносинах. Крім того, вона підкріплена юридично договірними угодами. .

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН вітає Колег ДУ «Білоруська сільськогосподарська бібліотека ім. І.С. Лупіновича» з ювілеєм установи і висловлює слова подяки за багаторічну плідну співпрацю та надію на її подальше продовження.

 Бажаємо Колегам нових успіхів та здобутків у нашій з вами спільній справі! .

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия