Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

16–18 грудня 2019 р. завідувач відділу впровадження наукових розробок та технічного забезпечення бібліотечних процесів ННСГБ, к.т.н. Бородін С.В. взяв участь у тренінгу «Підтримка співпраці між Україною та ЄС в галузі досліджень та інновацій: тренінги для експертів Horizon 2020 для надання допомоги дослідникам державного та приватного секторів» …(доповідачі проголошували свої виступи англійською мовою). Ініціаторами виступили Європейська Комісія у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Головна метa заходу спрямована на підтримку успішної участі України в «Горизонт 2020» та інтеграції до Європейського дослідницького простору, а завдання тренінгу – на навчання експертів, які в майбутньому зможуть консультувати науковців щодо підготовки та подання проєктних пропозицій на конкурси «Горизонт 2020». Лекційні та практичні заняття пройшли під керівництвом кваліфікованих спеціалістів ЄС, також результуючий тренінг відбувся в окремих групах, сформованих з числа учасників за галузями знань.

 Спрямування тренінгу – аналіз важливих аспектів, змістів та структури пропозицій, підхід до вибору та критерії оцінювання наукового проєкту, створення консорціуму, формування практичних навичок вирішення робочих завдань під час консультування дослідників, які знаходяться у пошуці фінансової підтримки через участь у програмах ЄС, включаючи Horizon 2020.

За результатами триденного семінару – тренінгу Бородін С.В., заввідділу впровадження наукових розробок отримав сертифікат європейського зразка. Учасником семінару – С.В. Бородіним було проведено робочу зустріч з керівниками підрозділів ННСГБ НААН з питання формування загального підходу до участі в програмі «Горизонт2020» .

сайт создан компанией web студия