Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН запрошує відвідати тематичну виставку «Молочна промисловість: стан та перспективи розвитку в Україні», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

На виставці представлено близько 30 видань – монографії, навчальні та практичні посібники, методичні рекомендації, збірники наукових праць, журнали, технологічні та виробничі інформації стосовно розвитку молочної галузі в Україні.

Деякі видання з виставки:

Шифр: 531283. Калинчик Н. В., Одинцов О. М. Формирование и функционирование рынка молока и молокопродуктов в Украине: Монография. Черкасы: Брама. Украина, 2009. 156 с.

У монографії за результатами досліджень на основі моделі міжгалузевого балансу молокопродуктового підкомплексу викладені теоретичні, методологічні та практичні питання формування та функціонування ринку молока і молокопродуктів в Україні.

 

 

Шифр: 543644. Сухенко Ю. Г., Сарана В. В., Сухенко В. Ю. Технологічне обладнання та лінії молокопереробних підприємств: навч. посіб. для підгот. студ. у вищ. навч. закл. / Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. Київ: ЦП "Компринт", 2013. 658 с.

 У посібнику описано сучасні засоби механізації переробки молока з урахуванням найновіших досягнень науки і техніки. Розглянуто конструкції, принципи дії, робота технологічні регулювання та інженерні розрахунки основного технологічного обладнання та ліній переробки молока.

 

 

Шифр: 549094. Яценко І. В., Богатко Н. М., Букалова Н. В. Гігієна молока і молочних продуктів: підручник. Ч. 2. Гігієна молочних продуктів. Харків: Діса плюс, 2016. 424с.

У виданні обґрунтовано нову систему оцінки кормів у молочних протеїнових, вуглеводних і енергетичних одиницях для корів різного рівня продуктивності в порівнянні з оцінкою в кормових і енергетичних одиницях та обмінною енергією.

 

 

 Ці та інші видання можна переглянути, завітавши упродовж двох тижнів до читальної зали № 1 Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України або замовивши пізніше з основного книгосховища.

Адреса, телефони, як дістатися: http://dnsgb.com.ua/adresa.html

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.

Будемо раді Вас бачити.

Бажаємо всім приємного перегляду!

 

 

 

 

 

сайт создан компанией web студия